Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

dobry kamerzysta we WłocławkuDrogi sprzęt nie świadczy o jakości świadczonych usług. Liczą się przede wszystkim umiejętności.

Obecnie na rynku powstaje coraz więcej firm, które oferują profesjonalne wideofilmowanie na wesela. Mimo podobnych cen ich usługi mogą znacznie różnic się od siebie pod względem jakości.

Film z wesela to jedna z ważniejszych pamiątek z tej uroczystości. Pozwala nie tylko wrócić pamięcią do tych cudownych chwil, ale też utrwala je na długo. Warto zadbać oto, aby nagranie z wesela było w pełni profesjonalne oraz wykonane z najwyższą starannością. Filmowanie wesel bowiem nie jest łatwe. Jest nie tylko sztuką, ale wymaga również sporego doświadczenia, bardzo dobrego sprzętu, a przede wszystkim umiejętności i nowatorskiego podejścia, aby każdy film był wyjątkowy, tak jak para młoda. 

Wybór kamerzysty na ślub jest bardzo trudny. Zazwyczaj każda z firm, które oferują wideofilmowanie posiada podobny pakiet usług i cen. Zanim rozpocznie się samodzielne poszukiwania w gąszczu ogłoszeń warto zapytać o referencje w najbliższym otoczeniu. Nagranie z czyjegoś wesela to najlepsza rekomendacja dla kamerzysty, dla którego videofilmowanie jest pracą, a nie doryczwym zajęciem.

Coraz więcej firm świadczy usługi takie jak wideofilmowanie.

Jednakże często bywa tak, że trzeba wybrać videofilmowanie na ślub z grona nieznanych osób. Warto więc przygotować sobie pakiet pytań kontrolnych, które pozwolą rozróżnić profesjonalistę od amatora. Filmowanie wesel musi być w pełni profesjonalne.

Dobry kamerzysta, którego pracą jest filmowanie wesel, może pochwalić się referencjami oraz ma bogate portfolio. Często ma też zajęty terminarz nawet na rok lub dwa do przodu. Posiada zazwyczaj więcej niż jedną kamerę wysokiej jakości, a nierzadko w czasie tworzenia materiału wykorzystuje je obie.

sprawdzony kamerzysta we WłocławkuSpecjalista zajmujący się wideofilmowaniem potrafi wykonać dobry montaż. Film z uroczystości trwa zazwyczaj godzinkę i zawiera wszystkie najważniejsze momenty. Połączone ujęcia tworzą logiczną całość, nie są urywane w nieodpowiednim czasie. Obraz na nagraniu jest stabilny i niezamazany. Osoby ujęte w kadrze nie mają uciętych głów oraz nóg.

Warto więc przed ostateczną decyzją o wyborze kamerzysty obejrzeć wykonany przez niego film. Powinien być kawałek kilkunastominutowy, na którym będzie można zobaczyć ewentualne anomalia w technice czy montażu.

Właściwy wybór kamerzysty

Ślub oraz wesele to jedyna taka uroczystość w życiu na, której nie warto oszczędzać. Źle wykonana pamiątka nie będzie cieszyć oczu, tylko wywoływać negatywne uczucia. Warto powierzyć wykonanie filmu profesjonaliście.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Włocławek.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Hotel-Restauracja "Wikaryjka"
  • Hotel Portofino
  • Stara Stolarnia
  • Hotel Młyn
  • Hotel Victoria
  • Hotel Aleksander
  • Pałac Bursztynowy
  • Restauracja Bankietowa
  • Restauracja Impresja

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

We Włocławku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Rekomendacje:

"Mamy cudowną pamiątkę z wesela w postaci wyjątkowego filmu, którą wykonał dla nas kamerzysta z Mataristudio. Videofilmowanie w jego wykonaniu jest po prostu rewelacyjne. Również montaż filmu odzwierciedla ogrom jego pracy ale również talent i doświadczenie. Od początku wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistą. Bardzo się cieszymy, że udało nam się nawiązać z nim współpracę. Pozdrawiamy serdecznie i polecamy Mataristudio wszystkim parom, które chcą, aby filmowanie wesela we Włocławku było nieprzeciętne."

Kamila i Tomek

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie