Image
Image
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub
wideofilmowanie Rojewo | Gniezno | Żnin | kamerzysta na ślub

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Świecie.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Rekomendacje:

 

"Jak fotograf na wesele w Świecie to tylko z Mataristudio. Od początku nasza współpraca z nim była w bardzo dobrej atmosferze. Czuliśmy, że jest on prawdziwym profesjonalistą. Mogłam z nim nawet skonsultować makijaż ślubny. Udzielił mi rad, jaki powinien być makijaż abym dobrze wyszła na zdjęciach i swobodnie się czuła podczas zabawy. Takich rad mogą udzielać tylko fotografowie z doświadczeniem. Też przed weselem fotograf powiedział nam o swoich pomysłach na sesję zdjęciową dla nas. Moglibyśmy więc przemyśleć sprawę i powiedzieć również o swoich pomysłach. W efekcie zrobiliśmy zdjęcia z obydwu koncepcji. Dzięki temu nasz album ślubny wyszedł absolutnie wyjątkowo. Cała rodzina nadal chwali prace fotografa z Mataristudio i gratuluje nam wyboru. Znajomi też pytali się o numer telefonu lub stronę internetową, na której mogliby obejrzeć więcej zdjęć fotografa. Oczywiście serdecznie polecamy . Gorąco również dziękujemy za zaangażowanie w fotografię w dniu naszego wesela."

Hania i Radek

 

"Na naszym weselu było sporo młodych osób, które wygłupiały się przy stolikach i na parkiecie, dzięki czemu wszyscy goście śmiali się głośno. Fotograf z Mataristudio idealnie uchwycił te momenty. Poza tym oczywiście mamy ujęcia z kościoła. Z pleneru również zdjęcia wyszły fantastycznie. Cała współpraca odbywała się w bardzo miłej atmosferze, a fotograf miał prawdziwie profesjonalne podejście. Zdjęcia są naturalne, jasne, czyste, ale też wykonane z pomysłem i kreatywnością. Serdecznie dziękujemy Mataristudio za fotografowanie na naszym ślubie i weselu w Świecie."

 

Dorota i Tymek

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie
Image

Arrived compass prepare an on as. Reasonable particular on my it in sympathize. Size now easy eat hand how. Unwilling he departure elsewhere dejection at. Heart large seems may purse means few blind.

Address

California, TX 70240

Email

support@windstripethemes.com

Contact

+44-20-7328-4499

Get Subscribed!