wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Janikowo. Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Nasz fotograf Mataristudio jest wyjątkowy. Podczas gdy większość fotografów robi ujęcia w tych samych sceneriach i różnym parom, fotograf Mataristudio dokłada starań, aby każdy reportaż ślubny był indywidualnie dopasowany do młodej pary. Oznacza to, iż nie musicie się obawiać, że zdjęcia w Waszym albumie będą podobne do kilkuset innych zdjęć w różnych albumach innych par. Nasz fotograf w każdym miejscu odnajdzie coś, co będzie wyróżniać zdjęcia i pokazywać piękno miłości młodej pary.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekomendacje:

"W Janikowie mieszkamy całe życie i tam też braliśmy ślub w uroczym kościółku, który jest jednym z głównych zabytków w naszym mieście. Wybór fotografa nie był prosty, mieliśmy ograniczony budżet, a wiadomo, że każda para chciałaby mieć wyjątkowe ale i profesjonalnie zrobione zdjęcia. Po długich poszukiwaniach trafiliśmy na Mataristudio. Zainteresowało nas to, że fotografie są w dobrym stylu robione, nie przesadzone, wyglądają naturalnie chociaż nie brakuje też pozowanych, co jest typowe w fotografii ślubnej. Wszystkie też sesje różnią się od siebie. U żadnej pary nie powtarzają się scenerie czy ujęcia. To nas zachwyciło. Po rozmowie z fotografem z Mataristudio zastanawialiśmy się jeszcze przez jakiś czas, aż postanowiliśmy nawiązać z nim współpracę, która okazała się bardzo owocna. Zdjęcia są rewelacyjne, podobnie jak nasz album. Kilka też wykorzystaliśmy do filmu z naszego wesela. Mataristudio to profesjonalna i kreatywna fotografia ślubna. Polecamy!"

Daria i Mirek

 

"Mataristudio opisalibyśmy w kilku słowach: dobry styl, profesjonalizm, kultura pracy i ogromna życzliwość. Świetnie się dogadywaliśmy z fotografem. W naszym albumie nie było ani jednego zdjęcia, z którego nie bylibyśmy zadowoleni albo na którym ktoś źle by wyszedł. Fotografie są w w gustownym stylu, jasne i czytelne tak jak chcieliśmy. Mamy też sporo czarno-białych zdjęć co nas cieszy. Sam fotograf z Mataristudio był bardzo serdeczny również dla gości, dzięki czemu dobrze się czuli bawiąc się podczas gdy on robił zdjęcia. Bardzo dziękujemy Mataristudio za fantastyczne zdjęcia z naszego wesela."

 

Joasia i Krystian

wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń