Pobierz cennik

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Nieprawidłowe dane

Ostatnio dodane:

dobry kamerzysta w LeszniePodpowiadamy, jak wybrać firmę, oferującą videofilmowanie: jakie pytania zadać kamerzyście?

Podczas negocjacji z kamerzystą, młoda para powinna zadać przynajmniej kilka kluczowych pytań w celu ustalenia zasad współpracy oraz rozpoznania się w zakresie świadczonej usługi wideofilmowania. O co pytać? O sprzęt, technikę, a może standard obrazu? Sprawdziliśmy to.

Umowa powinna być jasna.

Umowa zawierana z kamerzystą powinna być jasna, krótka i w oczywisty sposób zredagowana. Warto zadbać o dokładne ustalenie budżetu, ewentualnych zobowiązań, polis ubezpieczeniowych (np. kto odpowiada za ewentualne uszkodzenie kamery podczas wesela) oraz wielu pozostałych szczegółów.

W dokumentacji powinny znaleźć się także dokładne zapisy na temat stron oraz tego, wobec kogo kamerzysta jest zobowiązany do realizacji indywidualnych poleceń (zabezpieczenie dla kamerzysty i pary młodej przez ewentualnym ingerowaniem gości w materiał wideo).

Dodatkowa kamera to już standard.

Profesjonalna firma, która odpowiada za wideofilmowanie wesel i ślubów powinna mieć na wyposażeniu dodatkowy sprzęt do rejestrowania obrazu, na wypadek ewentualnej awarii. Na ogół zapasową kamerą nie będzie dysponował kamerzysta z małym doświadczeniem – to nie znaczy, że młoda para nie może dać mu szansy, ale powinna liczyć się z faktem, że w razie problemów, z filmu może zniknąć znaczna część tego wyjątkowego wydarzenia.

Co z dodatkowymi kopiami?

filmowanie ślubów w LesznieKamerzyście warto zadać także kilka pobocznych pytań, a w tym m.in. czy dodatkowe kopie są płatne, a jeśli tak – ile i za jaką ilość.

Kluczowe znaczenie będzie miało także znaczenie w jakim standardzie materiał zostanie dostarczony młodej parze (720p lub 1080p) i czy kamerzysta udostępni także oryginalny zapis z tego dnia.

Kilka pytań o klasę sprzętu.

Nie należy ograniczać się tylko do pytań o kompetencje miękkie, ale i o sprzęt, z jakiego korzysta firma w pracy. Profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, odpowiadający za videofilmowanie powinni dysponować wysokiej klasy sprzętem – dot. zarówno kamery, jak i urządzeń rejestrujących dźwięk oraz (w miarę potrzeb) dodatkowym oświetleniem.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Leszno.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Lesznie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki