wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Gniewkowo. Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Fotograf Mataristudio to również wyjątkowe spojrzenie i nowatorstwo w zakresie fotografii ślubnej. Dla każdej młodej pary mamy indywidualny pomysł na sesje zdjęciową, dzięki czemu ujęcia nie powtarzają się. Nasz fotograf w Gniewkowie sprawi, że Wasz album ślubny będzie w pełni wyjątkowy. A jest to wspaniała pamiątka rodzinna na wiele lat. Polecamy również do zapoznania się z naszym portfolio.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 Rekomendacje:

 "W Gniewkowie nasze wesele odbywało się jesienią, więc trochę już poza sezonem, ale pogoda i tak nam dopisała. Wszystko się udało, chociaż wiadomo, że stres był obecny niemal przez cały dzień ślubu. Staraliśmy się, aby wszystko było odpowiednio przygotowane i nie było żadnych niemiłych niespodzianek. Niecały rok przed weselem szukaliśmy profesjonalnego fotografa, który zrobi dla nas zdjęcia na weselu, z których będziemy mogli potem ułożyć nasz własny, wyjątkowy album ślubny. Zdjęcia robił dla nas fotograf z Mataristudio z czego bardzo się cieszymy. Efekt jego pracy jest rewelacyjny! Zdjęcia wyglądają naturalnie, są jasne, przyjemnie się je ogląda. Mamy też trochę zdjęć pozowanych, które nie wyglądają sztucznie i robią zawsze dobre wrażenie jak pokazujemy swój album. Współpraca z nim była w bardzo miłej atmosferze – jest niezwykle sympatyczny. Dobrze też nawiązywał kontakt z gośćmi weselnymi, więc czuli się swobodnie przed obiektywem. W naszym albumie ślubnym mamy multum fantastycznych zdjęć dzięki fotografowi z Mataristudio."

Ewelina i Tomasz

wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń