Image
Image
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub
wideofilmowanie Rojewo | Gniezno | Żnin | kamerzysta na ślub

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Chełmno.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Rekomendacje:

"Planując wesele w Chełmnie, wiedzieliśmy, że będzie ono kameralne. Mieliśmy dosyć ograniczony budżet. Szukając fotografa więc oczywiście chcieliśmy, aby był on profesjonalistą z doświadczeniem i robił cudowne zdjęcia, ale musieliśmy liczyć się też pieniędzmi. Na szczęście trafiliśmy na Mataristudio. Zainteresowało nas portfolio fotografia. Były w nim zdjęcia wielu par, które zostały zrobione w dobrym stylu profesjonalnie, ale też w różnych ujęciach. Sesje nie powtarzały się. Postanowiliśmy zadzwonić i porozmawiać z fotografem o warunkach współpracy. Cena pozytywnie nas zaskoczyła. Decyzja więc zapadła i naszym fotografem weselnym został pan z Mataristudio. Od samego początku rozmowy z nim odnosiliśmy bardzo dobre wrażenia, widać było po nim, że zna się na rzeczy. Zdjęcia z naszego ślubu w kościele i wesela bardzo nam się podobają. Zaskoczeni byliśmy też sesją zdjęciową z przygotowań w dniu wesela. Nasz album ślubny jest więc różnorodny, ale mimo to wszystko układa się w jedną całość dzięki fotografowi Mataristudio."

Justyna i Dawid

 

"Fotograf z Mataristudio robił zdjęcia na weselu naszych znajomych, a także u nas. Możemy spokojnie go polecić. Nie kopiował ujęć, jak to robi większość fotografów. Porównywaliśmy nasze albumy ze znajomymi i były inne ujęcia. Wspólnym był natomiast dobry stylu fotografii, gust i kreatywność. Nie brakowało ani dynamicznych ujęć, ani też spokojnych nastrojowych. Kościół w którym braliśmy ślub jest dosyć ciemny, ale nie przeszkodziło to fotografowi. Rewelacyjnie sobie z tym poradził. Bardzo cieszymy się ze współpracy z fotografem Mataristudio i serdecznie go polecamy każdej parze, która chce mieć wyjątkowe zdjęcia ze swojego ślubu."

Joanna i Tadeusz

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie
Image

Arrived compass prepare an on as. Reasonable particular on my it in sympathize. Size now easy eat hand how. Unwilling he departure elsewhere dejection at. Heart large seems may purse means few blind.

Address

California, TX 70240

Email

support@windstripethemes.com

Contact

+44-20-7328-4499

Get Subscribed!