wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Witamy serdecznie na naszej stronie! Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Inowrocław.

 

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie. Fotograf Mataristudio ma za sobą wiele lat doświadczenia w zakresie fotografii imprez, uroczystości, ale nie tylko. Oprócz pełnego profesjonalizmu, nasz fotograf wyróżnia się także poszukiwaniem wciąż nowych inspiracji, oraz nowatorskim spojrzeniem. Dzięki temu każda relacja fotograficzna jest indywidualnym odzwierciedleniem młodej pary i przyjęcia weselnego. Z Fotografem Mataristudio, który pracuje również w Inowrocławiu, Wasz album ślubny będzie niczym z pięknej bajki.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 Rekomendacje:

"W Inowrocławiu są wyjątkowe miejsca na sesje zdjęciowe. Mamy też swoje własne zakątki, z którymi wiążemy wiele cudownych wspomnień i zależało nam na tym, aby właśnie w takich miejscach były robione nasze zdjęcia plenerowe. Chcieliśmy też, aby fotograf który będzie nam robił zdjęcia ślubne, uchwycił również urok tych miejsc, by na zawsze pozostały w naszej pamięci. Po długich i żmudnych poszukiwaniach, znaleźliśmy odpowiednią osobę w Mataristudio. Fotograf nie tylko zrobił nam super zdjęcia, które wyszły bardzo naturalnie, ale też uchwycił piękno naszych miejsc. Od samego początku widać też było, że ma bardzo profesjonalne podejście, ale jest też życzliwy. Bardzo się cieszymy, że współpracowaliśmy z tym fotografem. Nasz album ślubny wyszedł cudnie! A przy tym wszystkim świetnie się bawiliśmy. Jeśli więc ktoś w Inowrocławiu szuka fotografa, który ma doświadczenie, jest profesjonalistą i ma ciągle nowe pomysły, to zdecydowanie polecilibyśmy fotografa z Mataristudio."

 

Weronika i Romek

 

"Miesiąc przed ślubem nasz fotograf z innej firmy odwołał współpracę z przyczyn rodzinnych. Byliśmy w szoku i niemal zrozpaczeni, gdzie w tak krótkim terminie znajdziemy dobrego fotografa. Znajomy polecił, żebyśmy sprawdzili stronę Mataristudio i zadzwonili do fotografa, może akurat będzie miał wolny termin. Zaryzykowaliśmy. Na całe szczęście fotograf miał ten jeden wolny termin we wrześniu - dzień naszego ślubu. Wszystko się udało, byliśmy mile zaskoczeni serdecznością i fachowym podejściem fotografa z Matari. Udzielał nam też wielu wskazówek jak się ustawiać albo zachowywać, żeby wyjść na zdjęciach naprawdę dobrze, za co jesteśmy mu wdzięczni. Serdecznie polecamy!"

 

Monika i Olek

wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń