Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

dobry kamerzysta PoznańProfesjonalny operator powinien korzystać z dobrego sprzętu. Sprawdź go, zanim podpiszesz umowę.

Przy wyborze kamerzysty na ślub i wesele, wiele młodych par sugeruje się przede wszystkim niską ceną, nie zwracając szczególnej uwagi na technikę, a to w końcu odpowiedni montaż i wyczucie kamerzysty zadecydują o tym, czy za kilka lat nagrany z tego wyjątkowego dnia materiał będzie jeszcze aktualny.

Znalazłeś odpowiedniego kamerzystę? Poproś go o udostępnienie swoich materiałów.

Poza ofertami na stronie internetowej, podczas negocjacji z firmą, która zagwarantuje wideofilmowanie na ślubie i/lub weselu, warto zwrócić się o udostępnienie wybranego materiału z całej ceremonii. W ten sposób łatwiej ocenisz, czy firma gwarantuje profesjonalną obsługę przez cały czas i czy materiał jest spójny pod względem technicznym.

Warto zwrócić szczególną uwagę m.in. na dźwięk z samego przyjęcia dla gości. Mniej doświadczony kamerzysta będzie miał problem z odpowiednim ustawieniem mikrofonu, a w efekcie, w zapisie cyfrowym mogą pojawić się charakterystyczne trzaski i pozostałe artefakty. Pamiętaj, że to operator powinien dostosować się do warunków, a nie odwrotnie. Jeśli firma, której specjalizacją jest videofilmowanie tłumaczy, że np. problemem może być zbyt głośna gra zespołu lub zawilgocenie mikrofonu, należy szukać dalej.

Źle ustawiona akustyka pomieszczenia może być rzeczywiście pewną przeszkodą, ale wprawny kamerzysta powinien sobie z tym bez większego problemu poradzić. Dobrej jakości, wyrazisty dźwięk na filmie ze ślubu to połowa sukcesu.

Spytaj o sprzęt – profesjonalna kamera jest bardziej niż wymagana.

filmowanie wesel PoznanAmatorzy, którzy traktują wideofilmowanie jako źródło dodatkowych dochodów niejednokrotnie korzystają z tanich, nieprofesjonalnych lustrzanek cyfrowych, zamiast profesjonalnego sprzętu wideo. Tutaj zasadniczym kryterium może okazać się cena, bo obsługa całej ceremonii przez specjalistę nie kosztuje mniej niż ok. 2,000 złotych. Pod przesadnie niskimi kosztami często kryją się takie niespodzianki jak m.in. brak niezależnego rejestratora dźwięku, niewłaściwe przygotowanie, brak wykorzystania lampy błyskowej we właściwy sposób i wiele innych.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Poznań.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Poznaniu obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

Nasze wesele odbyło się w Poznaniu gdzie mieszkamy, mimo, że pochodzimy z dwóch różnych miejscowości. Obawialiśmy się, czy kamerzysta nie będzie miał nic przeciwko, bo sala była mała i trochę ciemna, ale miała swój urok. Jednak nic z tych rzeczy, pan z Mataristudio, który filmował naszą uroczystość, uchwycił nie tylko nasze piękne momenty i zabawę na weselu, ale też klimat tej sali. Dzięki niemu cały film świetnie wygląda i dobrze się go ogląda za każdym razem. Serdecznie dziękujemy Mataristudio za filmowanie naszego wyjątkowego dnia. Polecamy! :)

Monika i Piotrek

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie