Pobierz cennik

Wprowadź poprawne dane.
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Wprowadź poprawne dane!
Bez Twojej zgody nie możemy przesłać oferty.
Nieprawidłowe dane

Ostatnio dodane:

kamerzysta w MalborkuKiedy zarezerwować termin u kamerzysty na wesele? Zobacz od czego rozpocząć przygotowania.

Im bliżej ślubu i wesela, tym większe emocje i napięcie związane z organizacją tego wyjątkowego dnia. Jeśli już znacie dokładny termin ceremonii, powinniście jak najszybciej określić pierwszy budżet, zarezerwować kamerzystę i przedyskutować charakter uroczystości ze swoimi rodzicami.

Przed przystąpieniem do właściwej organizacji ślubu i wesela, warto przedyskutować ten temat także z najbliższymi. Zaproście na spotkanie swoich rodziców, przedstawcie im swój pomysł na ten i przedyskutujcie alternatywne scenariusze.

Powinniście być przygotowali na ewentualną korekcję planów o oczekiwania ze strony rodziców i przyjętych od lat tradycji.

Kamerzysta na wesele: kiedy warto rozmawiać o terminach?

Pierwszymi krokami, które powinniście wykonać przy okazji organizacji ślubu i wesela (na około 12 miesięcy przed ceremonią) jest zarezerwowanie terminów w firmie oferującej videofilmowanie. To odpowiedni czas na rozejrzenie się po ofertach, ocenienie portfolio wybranych operatorów i negocjacje cenowe.

Znacznie później, tj. na ok. 3-6 miesięcy przed ślubem, znaczna część studiów, których specjalizacją jest wideofilmowanie miewa już zajęte wszystkie wolne terminy, a podejmowanie decyzji pod presją czasu bywa mało rozsądne.

Określenie budżetu jest kluczowe.

Na ok. rok przed planowanym terminem ślubu warto przedyskutować ostateczny budżet weselny. Rozmawiajcie szczerze i określcie swoje możliwości finansowe. Budżet będzie także wynikiem tego, jak wielu gości chcecie zaprosić, kto zapłaci za dodatkowe atrakcje (np. najbliższa rodzina) – w ten sposób unikniecie ewentualnych nieporozumień i znacznie łatwiej będziecie mogli wybierać pomiędzy kolejnymi produktami lub usługami, niezbędnymi do zorganizowania przyjęcia.

filmowanie wesel w MalborkuWeselny budżet powinien być rozpisany dość szczegółowo, tj. zawierać w sobie wszystkie detale, np. koszt wynajęcia kierowcy oraz pozostałych usług, a w tym wideofilmowania i fotografowania.

Wydzielcie niewielką część portfela na nieprzewidziane wydatki na wypadek zdarzeń losowych o wartości 10-15% wszystkich pozostałych kosztów.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Malbork.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Malborku obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki