Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

dobry kamerzysta w Nowym DworzeFilm ze ślubu i wesela: długi, czy krótki? Nowoczesny, czy tradycyjny?                                 

Profesjonalny kamerzysta to coraz częstszy gość tuż obok fotografa czy kierowcy na ślub i wesele. Wybór doświadczonego operatora to gwarancja niezapomnianych wrażeń z tego wyjątkowego dnia. Czego oczekiwać od firmy oferującej videofilmowanie?

Fotografie ze ślubu i wesela to nie wszystko, i chociaż rzeczywiście odpowiednio opracowany album bywa wzruszający jeszcze przez wiele lat, to nie zdjęcia oddają pełnego charakteru tego wydarzenia. Ruch i dźwięk są wartościami, których nie są w stanie zastąpić nawet najlepsze statyczne wykonane przez zawodowca.

Oczekiwania młodej pary, czyli co warto ustalić z kamerzystą.

Decydujące znaczenie przy wyborze firmy, której specjalizacją jest wideofilmowanie będzie dokładna ocena portfolio. Warto zapoznać się chociaż z krótkimi fragmentami wybranych realizacji w celu oceny samego warsztatu, techniki rejestracji oraz ostatecznego sposobu montażu.

Przed wybraniem się na rozmowę z operatorem, warto przygotować swoje oczekiwania wobec realizacji oraz tego, co powinno znaleźć się na końcowym materiale wideo. Kluczowym będzie określenie priorytetów oraz  precyzyjne wskazanie na sam charakter materiału, tj. wybór między reportażem, teledyskiem, a filmem wzbogaconym o archiwalne dokumenty młodych.

Jaką długość powinien mieć film?

W zależności od oczekiwań, filmy ze ślubu i wesela mają długość od ok. 60 do 240 minut. Na ogół, im krótszy materiał wideo, tym dynamiczniejszy i łatwiejszy w odbiorze.

filmowanie wesel Nowy DworOczywiście ostateczny efekt warto przedyskutować z samym kamerzystą, ale obejrzenie 4-godzinnego dokumentu z tego wyjątkowego dnia będzie po latach trudne do obejrzenia za jednym razem. Sama długość materiału bywa także wynikową wielkości samego przedsięwzięcia, tj. nieco dłuższym filmem będzie ten, zarejestrowany podczas 300-osobowego wesela, a krótszym ten, który jest pamiątką po 50-osobowym przyjęciu w restauracji.

Koszty uzależnione od warsztatu, oczekiwań i liczby kamerzystów.

Ostateczny rachunek wystawiony przez firmę oferującą wideofilmowanie może być różny, ponieważ koszt realizacji filmu ze ślubu i wesela uzależniony jest od oczekiwań samej młodej pary, jak i wykorzystywanego sprzętu oraz liczby operatorów.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Nowy Dwór.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Nowym Dworze Gdańskim obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

Nasze wesele w Nowym Dworze Gdańskim było bardzo małe, kameralne ale udane. Trochę się zastanawialiśmy czy jest sens filmowania uroczystości. Jednak się zdecydowaliśmy i nie żałujemy. Filmowania uroczystości i całego wesela podjęło się studio Mataris za co bardzo dziękujemy. Film wyszedł super, bardzo urokliwy ale i dynamiczny, nie nudzi się przy oglądaniu. Sam kamerzysta z Matari udzielał nam wielu wskazówek też przed sesją plenerową. Wyszło super! Polecamy :)

 

Ania i Krystian

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie