Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

filmowanie wesel Gdynia500 złotych za kompletne wideofilmowanie ślubu i wesela? Za obsługę profesjonalisty trzeba zapłacić więcej.

Profesjonalne firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży ślubnej, które odpowiadają za videofilmowanie, młodej parze wystawią rachunek o wartości do ok. 3-5 tys. złotych. To koszty fachowej obsługi, kompetentnego doradztwa oraz zastosowania wysokiej klasy sprzętu. Oferty amatorów warto odsunąć na bok.

Na wypadek awarii, czyli dlaczego kamerzysta powinien być wyposażony w dodatkowy sprzęt.

Wideofilmowanie ślubów i wesel bywa wymagające i w zależności od warunków oraz samego sprzętu, nawet najlepszej klasy elektronika zawodzi.

Z tego też powodu, doświadczony operator powinien mieć ze sobą dodatkową kamerę oraz sprzęt, ułatwiający rejestrowanie dźwięku. Takich udogodnień nie jest w stanie zapewnić amator, wyjęty na ten jeden wieczór przy kilkuset złotowym, ponieważ sam koszt zakupu wysokiej klasy kamery, to na ogół kilkanaście do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Full HD to standard? Nie w każdej firmie.

Dynamicznie rozwijające się technologie filmowe oraz sprzęt, wymuszają na firmach, oferujących wideofilmowanie zakup nowoczesnych kamer, spełniających pewne standardy narzucane przez rynek. Nowoczesne firmy korzystają z dedykowanego sprzętu, który pozwala na realizowanie materiałów wyjściowych w rozdzielczości 1080p, czyli Full HD.

Dopuszczalnym standardem jest także 720p, czyli HD Ready, ale już zdecydowanie należałoby odrzucić 480p, czyli jakość, która jeszcze do niedawana zarezerwowana była dla płyt DVD.

Czas montażu nie jest bez znaczenia.

kamerzysta GdyniaWarto podkreślić, że czas jaki firma wideofilmująca poświęci na postprodukcję nie powinien być ani zbyt krótki, ani zbyt długi. Za standard przyjmuje się 2-3 miesiące – to optymalny okres, w którym kamerzysta może dobierać optymalne ujęcia i negocjować ewentualne poprawki przy konsultacjach z młodą parą.

Wielu amatorów proponuje realizację filmu ze ślubu lub wesela w czasie nawet kilku dni, a to zdecydowanie za krótki czas, który nie pozwala na poświęcenie oryginalnemu źródłu zbyt wiele czasu.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Gdynia.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Gdyni obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

W Gdyni mamy trochę urokliwych miejsc, takich naszych, w których chcieliśmy mieć też ujęcia dołączone do filmu. Baliśmy się, że kamerzysta odmówi bo wiedzieliśmy, że trzeba tam trochę zachodu żeby dojechać z sali. Ale jak się okazało, nie było z tym żadnego problemu. Pan kamerzysta z Mataristudio nie tylko świetnie z nami współpracował, ale też udzielił kilku bardzo ważnych dla nas porad o tym jak się ustawiać do zdjęć i czego nie robić żeby film z wesela dobrze wyszedł. Sam film weselny jest rewelacyjny, nasz kamerzysta świetnie się spisał i za to bardzo dziękujemy i pozdrawiamy! Już teraz polecamy znajomym :)

 

Anita i Krzysiek

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie