wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Grudziądz.

 

Wybór fotografa jest niezwykle istotną kwestią przy organizacji ślubu i wesela. Każda para pragnie, aby ich album ślubny był wyjątkowy, odzwierciedlał wspaniałą zabawę, ale również aby zdjęcia pomazywały ich wzajemną miłość. W stworzeniu takiego albumu doświadczenie ma fotograf Mataristudio. Każda sesja zdjęciowa naszego fotografa jest wyjątkowa, gdyż dopasowana do konkretnej pary. Dlatego też ujęcia nie powtarzają się, a samo uczestnictwo w sesji zdjęciowej to również zabawa. Nie brakuje oczywiście zdjęć rodzinnych. Polecamy zapoznanie sie z naszym portfolio. Przekonajcie się sami, iż fotografia ślubna nie musi być nudna!

 

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Rekomendacje

"Nasze wesele w Grudziądzu wypadło w zimie. Niezbyt dobra to pora np. na zdjęcia w plenerze. Na szczęście fotograf z Mataristudio, z którym nawiązaliśmy współpracę, miał pomysł jak zrobić cudowne zdjęcia plenerowe mimo niekorzystnych warunków pogodowych. Dzięki niemu w naszym albumie mamy absolutnie wyjątkowe zdjęcia ślubne w plenerze. Fotografie w jego wykonaniu z kolei w kościele i z wesela również są świetne. Wyglądają bardzo naturalnie, są też pokazane na nich radosne i spontaniczne momenty, zabawa weselna w pełnym wydaniu. Sporo też mamy zdjęć rodziny co nas bardzo ucieszyło, bo dla nas takie ujęcia są bardzo ważne. Współpraca z fotografem Mataristudio była w bardzo życzliwej i serdecznej atmosferze, nie brakowało też poczucia humoru. Jednocześnie widać było w pełni profesjonalne podejście do sprawy ze strony fotografa. Gorąco polecamy fotografię Mataristudio każdej parze, która planuje swój ślub."

 

Monika i Rafał

"Trafiliśmy na Mataristudio przez znajomego, który był na studniówce, na której fotograf z Matarstudio robił zdjęcia. Obejrzeliśmy te fotografie i coś nas w nich urzekło. Były klasyczne, jasne, skromne, ale jednocześnie z nietypowym pomysłem.. W albumie nie było niczego, co w jakiś sposób mogłoby urazić fotografowane osoby. To nam się bardzo spodobało, tym bardziej, że wielu fotografów w albumach zamieszcza zdjęcia, które nie powinny się tam znaleźć. Zadzwoniliśmy do fotografa z Matari i trochę porozmawialiśmy. W końcu zdecydowaliśmy się na współpracę, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Album wyszedł cudnie, zdjęcia też zwłaszcza te z pleneru. Współpraca z kolei była w bardzo serdecznej atmosferze. Z tego miejsca składamy wielkie podziękowania dla pana fotografa, dzięki któremu mamy niesamowitą pamiątkę z naszego najważniejszego dnia."

 

Ula i Alek

wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń