Image
Image
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub
wideofilmowanie Rojewo | Gniezno | Żnin | kamerzysta na ślub

Witamy serdecznie na naszej stronie! Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Kruszwica.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie. Fotograf Mataristudio to nie tylko profesjonalne zdjęcia, które są ozdobą każdego albumu, ale również nowatorskie podejście i wciąż nowe, zaskakujące pomysły na sesje zdjęciowe. W naszym portfolio znajdziecie Państwo zarówno fotofrafie ślubne klasyczne, jak i te w nowych ujęciach.

Każda młoda para powinna być wspaniałe zdjęcia, które będą tworzyć wyjątkowych album rodzinnych wspomnień. Przygotujcie się do swojej uroczystości, a fotograf Mataristudio zadba o to, aby fotografie był tak samo piękno, jak najpiękniejsze chwile w życiu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Rekomendacje:

"W Kruszwicy mamy sporo pięknych miejsc, w których można cieszyć się urokami przyrody. Wiele wspólnych chwil spędziliśmy w nich, dlatego też zależało nam na tym, aby zdjęcia plenerowe były w nich wykonane. Wiedzieliśmy też, że nie będziemy mieli wiele czasu na takie zdjęcia i najlepiej byłoby dla nas zrobić je w dniu ślubu. Szukając fotografa od razu to zaznaczaliśmy w rozmowach, ale niestety mało kto uważał to za dobry pomysł. W końcu na którymś weselu u znajomych trafiliśmy na fotografa z Mataristudio. Dla niego taka sesja w plenerze w dniu ślubu robiona też dosyć szybko nie stanowiła najmniejszego problemu. Po zastanowieniu i obejrzeniu jego portfolio, które bardzo nam się spodobało, nawiązaliśmy współpracę z nim. Otrzymaliśmy sporo wskazówek przed samym ślubem i weselem, dzięki którym wiedzieliśmy, jak się ustawiać również w samym kościele aby zdjęcia wyszły takie, jakie chcieliśmy aby były. Serdecznie dziękujemy fotografowi z Mataristudio. Efekt pracy wyszedł cudnie, jest wysoko ponad nasze oczekiwania. Dziękujemy i polecamy!

Julia i Grzesiek

"Wiedzieliśmy, że chcemy aby zdjęcia z kościoła z naszego ślubu były klasyczne, podobnie jak większość zdjęć z wesela. Natomiast w plenerze chcieliśmy właśnie czegoś nietuzinkowego, ujęć zupełnie innych niż ma zdecydowanie większość par - kilka nawet sami wymyśliliśmy. Fotograf z Mataristudio podołał zadaniu na 150 %. Miał bardzo fajne podejście, dzięki czemu goście też czuli się swobodnie na weselu przed obiektywem. Plener mieliśmy w dniu wesela, ale nie trzeba było dużo czasu fotografowi, żeby zrobił dla nas wyjątkowe ujęcia i te, które mu powiedzieliśmy. Album wyszedł super, za co bardzo dziękujemy. Jak nietypowa fotografia ślubna, to zdecydowanie z Mataristudio."

Ala i Tomek

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie
Image

Arrived compass prepare an on as. Reasonable particular on my it in sympathize. Size now easy eat hand how. Unwilling he departure elsewhere dejection at. Heart large seems may purse means few blind.

Address

California, TX 70240

Email

support@windstripethemes.com

Contact

+44-20-7328-4499

Get Subscribed!