wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE

Witamy serdecznie na naszej stronie! Jeśli tu jesteś, to oznacza, że szukasz nietuzinkowej, ale profesjonalnej fotografii ślubnej. Znajdziesz ją właśnie w Mataristudio. Do każdej pary podchodzimy indywidualnie. Wiemy dobrze, iż reportaże ślubne powinny zawierać w sobie coś wyjątkowego, co wyróżnia młodą parę. Dlatego też dokładamy starań, aby każda sesja zdjęciowa Mataristudio była absolutnie wyjątkowa. Naszą fotografię cechuje nowatorstwo, świeże spojrzenie, ale również profesjonalizm i doświadczenie.

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Bydgoszcz.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Rekomendacje:

"W Bydgoszczy mamy sporo znajomych, którzy już mają swoje albumy weselne. Są ładne, ale wiele ujęć się powtarza i czegoś nam w tych zdjęciach brakowało. Większość zdjęć wydawała się zbyt sztuczna, pozowana. Oczywistym jest, że zdjęcia w albumie weselnym są też pozowane, ale nie wszystkie. Większość z nich powinna być naturalna i spontaniczna. Chcieliśmy, aby nasz album właśnie tak wyglądał, aby większość zdjęć w nim nie była ustawiana, ale zupełnie naturalna. Przypadkiem trafiliśmy w internecie na zdjęcia Mataristudio. Zainteresowała nas fotografia w ich wydaniu, głównie z tego względu, że zdjęcia są właśnie naturalne, ale jak ktoś chce to też pozowane, a co najważniejsze, reportaże weselne różnią się od siebie. Każda para ma coś innego, coś tylko dla siebie. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z fotografem Mataristudio i z tej decyzji bardzo się cieszymy, mile wspominamy szczególnie sesję zdjęciową w plenerze. Otrzymaliśmy fantastyczne zdjęcia, które są pamiątką na całe życie, tak samo jak nasz album ślubny. Dziękujemy!"

Monika i Jarek

 

"Fotografa z Mataristudio spotkaliśmy na weselu u przyjaciół. Sami wtedy szukaliśmy fotografa na nasze wesele, więc obserwowaliśmy jak pracuje i co nieco rozmawialiśmy z nim. Zależało nam również, aby znaleźć doświadczonego fotografa w niezbyt wysokiej cenie. Kiedy zobaczyliśmy gotowe zdjęcia fotografa z Mataristudio, szybko się zdecydowaliśmy. Niemal w ostatniej chwili zarezerwowaliśmy termin u niego. Oczywiście nie zawiedliśmy się. Zdjęcia są piękne, jasne, przejrzyste, bez przesadnej obróbki i z urokiem. Szybko też otrzymaliśmy nasz album ze zdjęciami, wyszedł rewelacyjnie. Serdecznie dziękujemy i polecamy fotografa z Mataristudio w Bydgoszczy"

 

Ilona i Marcin

wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń