Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

filmowanie wesel w TucznieO czym koniecznie trzeba pamiętać podczas pierwszego spotkania z kamerzystą? Poradnik dla narzeczonych planujących wesele.

Dzień ślubu to najważniejszy moment w życiu każdej pary. W związku z tym wiele osób decyduje się na uwiecznienie go na filmie. To jedna z trwałych pamiątek, która wywołuje nie tylko wzruszenia, ale też przywołuje uśmiech na twarzy.

Wideofilmowanie uroczystości ślubnej nie jest takie łatwe jakby się wydawało. Należy pamiętać nie tylko o odpowiednim oświetleniu, ale też o złapaniu w kadr najważniejszych momentów. Często kamerzysta amator nie ma doświadczenia w planowaniu odpowiednich ujęć, o jakich nie zapomina profesjonalista.

Zazwyczaj narzeczeni rozpoczynają poszukiwania kamerzystę na swój ślub od grona najbliższych osób. To dobry pomysł, gdyż dobre videofilmowanie z czyjegoś wesela to najlepsza rekomendacja. Często zazwyczaj trzeba szukać kogoś zupełnie obcego w internecie, czy też w gazecie.

Pierwsze spotkanie z kamerzystą jest bardzo ważne.

Wybrany kamerzysta proponuje zazwyczaj pierwsze spotkań. To nie tylko najlepszy moment na zapoznanie się, ale też na ustalenie pewnych żelaznych reguł obowiązujących podczas uroczystości. Młodzi, którzy udają się na takie spotkanie powinni mieć przygotowane na nie kilka kwestii.

Na spotkaniu z kamerzystą koniecznie trzeba znać ostateczną datę uroczystości oraz jej miejsce. Zazwyczaj filmowiec rozpoczyna swoją pracę od błogosławieństwa, koniecznie więc trzeba ustalić czy ma w niej uczestniczyć.

Film z wesela musi być w pełni profesjonalny. Ślub to jedyna taka okazja, więc nie warto ryzykować amatorskiego montażu tych wyjątkowych ujęć. Ponadto ważnym jest również, aby kamerzysta odznaczał się otwartością na nowe pomysły i życzenia młodej pary, a także, aby sam poszukiwał nowych inspiracji. Każda para jest wyjątkowa i zasługuje na to, aby ich film z wesela był absolutnie nietuzinkowy. W tym z pewnością pomoże nasz kamerzysta z Mataristudio.

dobry kamerzysta w TucznieW niektórych regionach polski przed weselem, kultywuje się stare zwyczaje jak przeprowadzkę młodej z domu rodziców do narzeczonego. Należy być świadomym tego, że kamerzysta może nie znać tego zwyczaju, więc bez informacji nie uwieczni go na filmie.

Osobie wykonującej film konieczne jest przekazanie jak najdrobniejszych szczegółów dotyczących całego przebiegu ceremonii oraz miejsc. Może się okazać, że tak przeciętna informacja jak kolumny na sali weselnej mogą skutecznie popsuć ujęcia.

Niektóre pary życzą sobie, aby w film wplecione były ich zdjęcia z lat dziecięcych, czy też z etapów związku. Warto je mieć na spotkaniu z kamerzystą, by wiedział w jaki sposób stworzyć kompozycyjną całość.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie Tuczno i okolic.

Pracowaliśmy między innymi w takich miejscach jak:

  • Na Skarpie w Tucznie ( na pierwszej i drugiej sali )

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Tucznie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie