Image
Image
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub
wideofilmowanie Rojewo | Gniezno | Żnin | kamerzysta na ślub

Witamy serdecznie na naszej stronie!

Wykonujemy usługi fotograficzne na terenie miasta Rojewo.

 

Fotografia ślubna to nie tylko uwiecznianie na zdjęciach najwspanialszych chwil w życiu każdej pary młodej i jej rodziny. To również przygoda dla samych zakochanych, którzy uczestnicząc w sesjach zdjęciowych, niejednokrotnie świetnie się bawią, co widać później na fotografiach.

Fotograf Mataristudio, który zajmuje się fotografią również w Rojewie, zawsze potrafi znaleźć coś, co wyróżnia każdą młodą parę i pokazać to w albumie ślubnym. Może to być zamiłowanie do spacerów, tańca w deszczu, lub też samo spojrzenie. W naszym portfolio znajdziecie Państwo relacje fotograficzne z wesel wielu różnych par i zobaczycie, iż ujęcia się nie powtarzają. Z naszej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm i doświadczenie, które gwarantuje wysoką jakość zdjęć.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

Rekomendacje:

 

"W Rojewie nie ma wielu ładnych miejsc, ale te które są, mają w sobie bardzo dużo uroku. Przy planowaniu wszystkiego na wesele i organizowaniu, dosyć szybko zarezerwowaliśmy fotografa z Mataristudio z wielu powodów. Poznaliśmy go na jednym z wesel, na których się bawiliśmy i widzieliśmy jak pracuje. Widać było po nim profesjonalne podejście ale też ogromną życzliwość i poczucie humoru. Efekty jego pracy również były rewelacyjne. Zdjęcia miały w sobie niesamowity urok i nastrój, ale były też dynamiczne, naturalne, spontaniczne, a niektóre też z poczuciem humoru. Spodobał nam się styl jego fotografii, więc szybko zdecydowaliśmy się na współpracę z nim. Robiąc zdjęcia plenerowe w Prabutach, udało mu się również uchwycić urok tych nielicznych ładnych miejsc, ale też wykonał dla nas fotografie w zakątkach miasta, o których nigdy byśmy nie pomyśleli, że można tam zrobić dobre zdjęcia ślubne. To była dla nas bardzo miła niespodzianka. Serdecznie dziękujemy fotografowi z Mataristudio za tak wspaniałe zdjęcia, które są już w naszym rodzinnym albumie."

Ula i Tomek

 

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie
Image

Arrived compass prepare an on as. Reasonable particular on my it in sympathize. Size now easy eat hand how. Unwilling he departure elsewhere dejection at. Heart large seems may purse means few blind.

Address

California, TX 70240

Email

support@windstripethemes.com

Contact

+44-20-7328-4499

Get Subscribed!