Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

dobry kamerzysta w WarszawieZ jakim wyprzedzeniem planować ślub i wesele? Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji terminu u kamerzysty.

Wyznaczyliście już szacunkowy dzień swojego ślubu? Na rok przed planowaną ceremonią możecie przygotowywać się do rezerwacji pierwszych terminów. Przedyskutujcie swoją decyzję z rodzicami i powoli rozglądajcie się za domem weselnym, kamerzystą i fotografem.

Możecie zacząć od zorganizowania spotkania w gronie najbliższych. W ten sposób omówicie wszystkie szczegóły i wysłuchacie preferencji każdej ze stron. To cenne doświadczenie, bo być może w waszej rodzinie są pewne zwyczaje lub tradycje, które warto byłoby podtrzymać.

Oczywiście nie traktujcie wszystkich rekomendacji rodziców zbyt dosłownie – te muszą być zgodne z waszym sumieniem i oczekiwaniami; w końcu to jedyny taki dzień w waszym życiu.

Pomyślcie o swoich zasobach – budżet ślubny powinien być precyzyjny.

Zanim zabierzecie się do właściwej organizacji ślubu i wesela, podliczcie swoje środki, skonsultujcie je z rodziną (być może będziecie mogli liczyć na wsparcie ze strony rodziców). Precyzyjne określenie budżetu ślubnego to doskonały sposób na optymalizację wydatków i gospodarowanie środkami w świadomy sposób. Dzięki temu będziecie wiedzieli już jak wielu gości jesteście w stanie zaprosić, czym pojedziecie na ceremonię i czy dodatkowe atrakcje np. w postaci sztucznych ogni to rzeczywiście dobry pomysł.

filmowanie wesel WawaDobrze, jeśli wygospodarujecie ok. 1/5 ślubnego budżetu na niezaplanowane wydatki. To zabezpieczenie na wypadek losowych okoliczności, np. wycofania się z umowy domu weselnego oraz wielu innych zdarzeń. Nawet jeśli naprawdę dobrze zaplanujecie ten dzień, nie jesteście w stanie przewidzieć pewnych sytuacji; 20-procentowy budżet rezerwowy pozwoli wam spać spokojnie każdego kolejnego dnia.

Pierwsze rezerwacje: wideofilmowanie, fotograf i dom weselny.

Rezerwacje wolnych terminów rozpocznijcie od:

  • Urzędu Stanu Cywilnego,
  • wizyty w kościele,
  • omówienia szczegółów w domu weselnym i/lub restauracji.

10 miesięcy przed ślubem pamiętajcie o rozpoczęciu pierwszych negocjacji z fotografem. W tym samym czasie możecie szukać już firmy, która zajmie się przygotowaniem pamiątki wideo. Musicie wziąć pod uwagę, że dobry kamerzysta na wesele ma na ogół znacznie bardziej napięty terminarz od fotografa, a przecież musicie mieć także swobodę w wyborze i ocenianiu portfolio.

Videofilmowanie to także nieco bardziej złożona usługa, która wymaga wcześniejszego omówienia (np. jeśli chcecie włączyć do realizacji swoje materiały, zaplanować sesje plenerowe i pozostałe).

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Warszawa.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Warszawie obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

 

W samej Warszawie i okolicach jest masa kamerzystów, którzy oferują usługi wideofilmowania uroczystości. Jednak my zdecydowaliśmy się na Mataristudio ze względu na świetny styl i bardzo dobrą cenę. Widzieliśmy już w akcji na innym weselu kamerzystę z Mataris i film, który potem zmontował. Bardzo nam się to spodobało i postanowiliśmy zaprosić go na nasze wesele. Na szczęście znalazł dla nas wolny termin. Wyszło super bo nie tylko nie przeszkadzał gościom w zabawie kręcąc ujęcia, ale tez potrafił ich zachęcić do składania życzeń przed kamerą. Mamy dzięki temu wyjątkową filmową pamiątkę ze ślubu. Dziękujemy!

 

Hania i Lucjan

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie