Tworzymy magiczne wspomnienia, które będą trwały wiecznie.

Tworzymy obrazy,
które mówią więcej niż słowa
- uwieczniając emocje, miłość i radość Waszego dnia.

Zapewniamy, że twoje wspomnienia będą żywe na zawsze.

Przechwytujemy każdy uśmiech,
łzy szczęścia i niespodziewane momenty,
które czynią Twój dzień niepowtarzalnym.
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
OSTATNIO DODANE: ZOBACZ WSZYSTKIE
kamerzysta Koneck | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta Inowrocław | wideofilmowanie ślubów
kamerzysta wideofilmowanie Toruń | Włocławek | Radziejów | wideofilmowanie ślubów
wideofilmowanie Inowrocław | Słupca | Września | kamerzysta na ślub

sprawdzony kamerzysta w TucholiJaki kamerzysta jest dobry do filmowania uroczystości? Ważna jest nie tylko umiejętność obsługi sprzętu.

Obecnie jakość nagrań wykonana przez dobry sprzęt amatorski nie odbiega wiele od profesjonalnego. Warto jednak videofilmowanie doniosłych uroczystości powierzyć osobie z doświadczeniem.

Mogłoby się wydawać, że nagranie filmu jest rzeczą prostą. Wystarczy statyw, kamera lub odpowiedniej klasy aparat, aby wyszło dobrej jakości nagranie. Jednak to złudne co prawda technika pozwala na wykonanie wysokiej jakości obrazu, jednak dobre wideofilmowanie wymaga długoletniego doświadczenia. Tylko profesjonalny kamerzysta wie jak dobrze wykonać film z uroczystości.

Filmowanie w kościele wymaga odpowiedniej akredytacji.

Osoby nagrywające uroczystości kościelne jak śluby czy komunię muszą mieć odpowiednią akredytację. Otrzymują ją po ukończeniu kursu, który pozwala na wykonanie nagrań w miejscach kultu religijnego. Dzięki temu wiedzą w jakim momencie i strefie mogą ustawić sprzęt, aby wykonać najlepsze ujęcia.

Jednakże o kunszcie kamerzysty świadczy nie tyle poprawna technika, ale odpowiednio wykonany montaż nagrania. Film z uroczystości to krótka retrospekcja najważniejszych wydarzeń oddana w niebanalny sposób.

Nagranie z uroczystości to bezcenna pamiątka.

Obecnie panuje moda na godzinne nagranie przypominające teledysk z uroczystości. Długie, kilkugodzinne filmy są już zamierzchłym reliktem. Często filmowcy w swoim portfolio pokazują tylko kilkuminutowe nagrania. Trudno na ich podstawie ocenić umiejętności, dlatego warto poprosić o cały film.

filmowanie w TucholiZazwyczaj amatorski montaż zawiera zbyt długie ujęcia, które są niespójnie lub nielogicznie ze sobą połączone. Taki film nie tylko bywa przydługi, ale też nudny. Zanim wybierze się kamerzystę warto popytać o rekomendacje w najbliższym otoczeniu. Dobrze wykonane nagranie jest najlepszą rekomendacją.

Warto mieć świadomość, że cena profesjonalnego wideofilmowania nie jest niska. Zazwyczaj to koszt około 2000 złotych. Jednakże film jest pamiątką na całe życie, a ważne chwile jak ślub, chrzest czy komunia unikatowe. Warto, aby były odpowiednio utrwalone na nagraniu.

Wykonujemy usługi wideofilmowania na terenie miasta Tuchola.

Z naszej strony gwarantujemy profesjonalizm i doświadczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług videofilmowania.

W Tucholi obsługujemy: 

śluby, wesela, studniówki

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach:

Kujawsko-Pomorskie