wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf

Są takie wydarzenia w życiu każdego człowieka, które na zawsze zapadają w pamięć.

 

Są wyjątkowe, szczególne, mają uroczysty charakter. To chwile podniosłe, pełne wzruszeń, radości. Spędza się je i dzieli swoim szczęściem, w gronie najbliższej rodziny, przyjaciół, znajomych. Warto te wszystkie, tak przecież ważne, życiowe momenty utrwalić na fotografii, do której można sięgnąć zawsze i wszędzie. Fotografii, dzięki której można odbyć podróż w czasie do przeszłości i ponownie przeżyć chwile wzruszeń fortuny.

 

Dziecięcie uroczystości

 

Jedną z pierwszych, takich istotnych uroczystości w ludzkim życiu jest komunia święta. Ceremonia odbywająca się raz w roku, zazwyczaj w maju, jest wyjątkowym świętem. Pierwszym, świadomym przeżyciem religijnym przez dzieci. Fotografuje się tu przejęte i przepełnione szczęściem dzieci i wzruszonych rodziców. Dziewczynki i chłopców wyglądające jak małe aniołki. Niezapomnianą pamiątką pozostaną zdjęcia komunijne pociech, wraz z rodzicami, rodzicami chrzestnymi, rodzeństwem i gośćmi komunijnymi. Zdjęcia z uroczystości kościelnej, pleneru czy komunijnego przyjęcia będą trwałym podarunkiem o najwyższej wartości.

 

Czas wejść w dorosłość

 

Matura, matura już niedługo. Kiedy zakwitną kasztany. A przed tym najważniejszym egzaminem dojrzałości, studniówka, czyli bal maturalny odbywający się zazwyczaj zimowa porą, w styczniu bądź lutym. Bal dla maturalnych klas, uczniów i towarzyszących im osób, zaproszonych nauczycieli, którzy uczą maturzystów w szkole średniej. Wszystkich bez wyjątku obowiązują stroje wieczorowe, a event rozpoczyna pierwszy taniec – polonez. Wszystkim są też znane, charakterystyczne zdjęcia pozujących maturzystek prezentujących czerwone podwiązki na udach, mające przynieść szczęście w czasie egzaminu. Bal studniówkowy, jest polską tradycją, nie mającą odpowiednika w świecie. Jest ostatnią zabawą przed wkroczeniem w dorosły świat pomaturalny. Relacja fotograficzna upamiętnia tę niezapomnianą imprezę. Utrwala portrety koleżanek i kolegów z klasy, nauczycieli i wszystkie inne osoby, z którymi kontakt może nie przetrwać próby czasu, a pozostawi odcisk pamięci i zapisze chwile, emocje w postaci zdjęć. Gdzie po latach ponownie będzie można wrócić wspomnieniami do tych szalonych przeżyć i wydarzeń, które mają miejsce tylko raz w życiu.

 

Najpiękniejszy dzień w życiu

 

Mówi się, że nie ma ważniejszego wydarzenia w życiu, jakim jest ślub. Kiedy dwoje ludzi łączy się uroczystą przysięgą małżeńską na całe życie, ślubując sobie wzajemną miłość, póki śmierć ich nie rozłączy. Wybór właściwego fotografa, jest tak samo ważny jak dobór właściwej fryzury, makijażu, sukni, kwiatów, kościoła o wspaniałym wnętrzu, atmosferycznej sali weselnej, garnituru, smokingu dla pana młodego, obrączek oraz innych z jednej strony mniej ważnych, a z drugiej strony bardzo istotnych detali związanych z ceremonią zaślubin. Zadaniem fotografa jest uchwycenie piękna tych wszystkich aspektów, całej atmosfery, emocji nowożeńców, rodziców, najbliższych, przyjaciół

, rodziny. Tak, gdy za każdym razem, sięgnięcie po fotografie, wywołuje powrót wzruszeń, radości, szczęścia – tego wyjątkowego dnia.

 

Relacje fotograficzną zacząć można od przygotowań nowożeńców do ślubnej uroczystości. Tym bardziej kolekcja zdjęć ślubnych zyska na dodatkowej wartości. Bo przecież uroczystość ślubna, to nie tylko emocje z czasu składania małżeńskiej przysięgi. Można udokumentować godziny zabiegów, począwszy od wizyty u fryzjera i całego procesu tworzenia fryzury, zwłaszcza gdy jest to misterny kok, który przeznaczony jest wyłącznie na takie okazje. Następnie uwiecznić kroki niepowtarzalnego, ślubnego makijażu, którego dobór i próba odbyły się dużo wcześniej, a skończywszy na finalnej przymiarce sukni ślubnej i przybyciu pana młodego do domu panny młodej. Najważniejszą sprawą jest sfotografowanie ceremonii ślubnej. Zapamiętanie tej wyjątkowej, podniosłej chwili jaką jest niewątpliwe składnie przysięgi małżeńskiej. Temu momentowi towarzyszy też najwięcej emocji, które szczególnie widać na twarzach pary młodej, ale także na twarzach rodziców, świadków, gości weselnych. To właśnie te ujęcia z kościoła, są jednymi z najpiękniejszych zdjęć weselnych, gdzie ukazana jest największa ekspresja uczuć.

Czystą przyjemnością dla fotografa jest fotografowanie zabawy weselnej. Szalejących na parkiecie gości, w tak płynącej muzyki. Wyzwaniem jest uchwycenie na zdjęciach mimiki, gestów, zabawnych sytuacji bawiących się gości. A także niepowtarzalne uwiecznienie charakterystycznych momentów z zabaw weselnych, którymi są pierwszy taniec, prezentacja tortu i wspólne jego krojenie, oczepiny. Zatrzymanie chwili tego dnia, to uchwycone bogate kolory świateł na sali weselnej, taniec, radość i zabawa.

 fotografia ślubna

Co raz większą popularnością na weselach cieszy się prezentacja multimedialna. To czas, kiedy można rozbawić gości i wyrazić podziękowanie dla rodziców, prezentacją zdjęć wyświetlaną na multimedialnym projektorze. W czasie pokazu, zobaczyć można swoje stare zdjęcia na wielkim ekranie, na których są zarówno rodzice, dziadkowie, najbliższa rodzina jak i ważne w życiu osoby. Zobaczyć siebie malutkich w kołyskach, aż po zdjęcia z obecnego czasu.

Czasami wykonywana w dniu ślubu, czasami po ślubie, a czasami długo przed ślubem, sesja plenerowa jest jedną z najprzyjemniejszych chwil państwa młodych. Wówczas mogą przemienić się w profesjonalnego modela i modelkę, i spełnić swoje marzenie w zawodowej sesji zdjęciowej. Możliwości scenariusza i miejsca sesji jest od wyboru do koloru. Może być to jesienny park z kolorowymi liśćmi, okolice jeziora, pola zbóż bądź Stare Miasto. Wybór klimatu zdjęć zawsze należy do Państwa Młodych, a sesja może być klasyczna lub na wesoło.

 

 

 

 

 

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: