wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf
wideofilmowanie wesel kamerzysta na wesele fotograf

Więcbork - Pod Koroną

"Dziękujemy za super materiał z naszego wesela, wszystko jest w porządku, bardzo nam się podoba, gościom również :)"

- Jagoda i Dariusz

Kruszwica, Radojewice - AVANGARDA

"BARDZO DZIĘKUJEMY ZA PRZEPIĘKNE NAGRANIE , MONTAŻ FILMU Z NASZEGO ŚLUBU;) PEŁEN PROFESJONALIZM ZE STRONY CAŁEJ EKIPY, POMYSŁOWOŚĆ I PRZEDE WSZYSTKIM DOBRY KONTAKT. DWIE KAMERY FULL WYPAS. GORĄCO POLECAM MATARI."

- Paulina i Bartłomiej

Wilcze - Wolsztyn - Pensjonat SIODŁO

"Firmę Matari znaleźliśmy przez stronę internetowa. Mieliśmy obawy ponieważ mieszkamy za granica i nie wiedzieliśmy czy uda nam się wszystko załatwić. Na szczęście obawy okazały się zbędne. Bardzo dobry kontakt z firma zarówno telefoniczny jak i mailowy. Jasna i przejrzysta umowa. Przesympatyczni panowie stawili się gotowi do pracy o umówionej godzinie i miejscu. Film wyszedł bardzo naturalny ponieważ nie musieliśmy planować każdego kolejnego kroku, a kamera zawsze była obok nas. Świetny montaż filmu w bardzo dobrej jakości. Wykonanie usługi przed upływem 3 miesięcznego terminu. Naprawdę firma Matari jest godna polecenia. Dziękujemy za piękną pamiątkę która zawsze będzie przypominać nam o jednym z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Pozdrawiamy"

- Aleksandra i Michał

Łowicz, Nieborów - Dworek Biała Dama

"Dziękujemy bardzo za super film z wesela. Filmik z podziękowaniem dla rodziców był absolutnym hitem. Polecamy wszystkim. Chłopaki bardzo profesjonalni, kreatywni i pomysłowi. Pozdrawiamy"

- Kasia i Łukasz

Chełmno, Świecie - Hotel Vistula

"Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Rewelacja! Jesteśmy oczarowani filmem!:) jeżeli ktoś jeszcze się zastanawia nad kamerzysta to gorąco polecamy MATARI studio! Dzięki chłopaki za pełen profesjonalizm. Pozdrawiamy"

- Sandra i Kuba

Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław
Wideofilmowanie Toruń Bydgoszcz Inowrocław

Sprawdź termin i ofertę

Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
Uzupełnij brakujące pola
W pilnych sprawach zadzwoń
wideofilmowanie_cennik

MATARI STUDIO ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY

Najczęściej pracujemy w województwach: